Mail admin (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Real name
es: Nombre real

en: Cancel
es: Cancelar

en: Overview
es: Vista general

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Password
es: Contraseña

en: Create
es: Crear

en: E-mail address
es: Dirección de correo electrónico

en: Domain
es: Dominio

en: Destination
es: Destino

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: Administrator
es: Administrador

en: New password
es: Nueva contraseña

en: Edit mailbox
es: Editar buzón de correo

en: Delete mailbox
es: Eliminar buzón de correo

en: Delete this mailbox
es: Eliminar este buzón de correo

en: Create domain
es: Crear dominio
