Mail admin (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Real name
et: Pärisnimi

en: Cancel
et: Tühista

en: Overview
et: Ülevaade

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: Create
et: Loo

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Domain
et: Domeen

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Administrator
et: Haldur

en: New password
et: Uus parool
