Mail admin (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Real name
fi: Oikea nimi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Create
fi: Luo

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Destination
fi: Kohde

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: New password
fi: Uusi salasana
