Mail admin (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Real name
hu: Valódi név

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Overview
hu: Áttekintés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Password
hu: Jelszó

en: Create
hu: Létrehozás

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Domain
hu: Domén

en: Destination
hu: Cél

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: New password
hu: Új jelszó

en: Delete this mailbox
hu: Postafiók törlése

en: Domain aliases
hu: Domén álnevek

en: E-mail mailbox
hu: E-mail postafiók

en: Add new mailbox
hu: Új postafiók hozzáadása

en: Number of mailboxes
hu: Postafiókok száma

en: The first part of the e-mail address, before the @-sign.
hu: Az e-mail cím  első, @-jel előtti része.

en: Create mailbox
hu: Postafiók létrehozása

en: To change the user’s password, enter a new one here.
hu: A felhasználó jelszavának megváltoztatásához be kell ide írni egy újat.

en: Are you sure you want to delete the mailbox?
hu: Biztosan törölhető ez a postafiók?

en: E-mail domains
hu: E-mail domainek

en: Add new domain
hu: Új domain hozzáadása

en: Delete domain
hu: Domain törlése
