Mail admin (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Overview
is: Yfirlit

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Password
is: Lykilorð

en: Create
is: Stofna

en: E-mail address
is: Netfang

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Administrator
is: Kerfisstjóri
