Mail admin (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Overview
it: Panoramica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Create
it: Crea

en: E-mail address
it: Indirizzo e-mail

en: Domain
it: Dominio

en: Destination
it: Destinazione

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: Administrator
it: Amministratore
