Mail admin (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Real name
ja: リアルネーム

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Overview
ja: 概観

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Password
ja: パスワード

en: Create
ja: 作成

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Domain
ja: ドメイン

en: Destination
ja: 行き先

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Administrator
ja: 管理者
