Mail admin (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Real name
kk: Шынайы аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Overview
kk: Шолу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Create
kk: Қосу

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай
