Mail admin (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Create
km: បង្កើត

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Domain
km: ដែន

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ
