Mail admin (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Real name
kn: ನಿಜವಾದ ಹೆಸರು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: New password
kn: ಹೊಸ ಗುಪ್ತಪದ

en: Domain name
kn: ಡೊಮೈನ್‌ ಹೆಸರು
