Mail admin (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Real name
ku: ناوی ڕاستی

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Create
ku: درووستکردن

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان
