Mail admin (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Real name
mn: Жинхэнэ нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Domain
mn: Домэйн
