Mail admin (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Real name
mr: खरे नाव

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा
