Mail admin (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Real name
my: နာမည်အရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ
