Mail admin (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Real name
ne: साचो नाम

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Overview
ne: समिक्षा

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Create
ne: सिर्जना

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक
