Mail admin (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Real name
nl: Werkelijke naam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Overview
nl: Overzicht

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Create
nl: Aanmaken

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Domain
nl: Domein

en: Destination
nl: Bestemming

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Administrator
nl: Beheerder

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: Domain name
nl: Domeinnaam

en: Edit domain
nl: Domein bewerken
