Mail admin (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Overview
nn: Oversikt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: Create
nn: Lag

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Save changes
nn: Lagre endringar
