Mail admin (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Real name
oc: Nom vertadièr

en: Cancel
oc: Anullar

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Password
oc: Senhal

en: Create
oc: Crear

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Domain
oc: Domeni

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: New password
oc: Senhal novèl
