Mail admin (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ
