Mail admin (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Real name
pl: Prawdziwa nazwa

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Overview
pl: Przegląd

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Create
pl: Utwórz

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Domain
pl: Domena

en: Destination
pl: Cel

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: New password
pl: Nowe hasło

en: Domain name
pl: Nazwa domeny

en: Domain aliases
pl: Aliasy domeny
