Mail admin (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Password
ps: پټ توری

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول
