Mail admin (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Real name
pt: Nome real

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Overview
pt: Vista global

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Password
pt: Senha

en: Create
pt: Criar

en: E-mail address
pt: Endereço de email

en: Domain
pt: Domínio

en: Destination
pt: Destino

en: Save changes
pt: Guardar alterações

en: Administrator
pt: Administrador

en: New password
pt: Nova senha

en: Create domain
pt: Criar um domínio
