Mail admin (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Real name
se: Albma namma

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid
