Mail admin (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Real name
si: සත්‍යයය නාමය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය
