Mail admin (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Real name
sk: Skutočné meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Overview
sk: Prehľad

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Create
sk: Vytvoriť

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Domain
sk: Doména

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Administrator
sk: Administrátor
