Mail admin (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Overview
sq: Panorama

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Create
sq: Krijo

en: E-mail address
sq: E-mail adresa
