Mail admin (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Administrator
sr: Администратор
