Mail admin (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Create
ug: قۇرۇش

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: New password
ug: يېڭى پارول
