Mail admin (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Real name
vi: Tên thật

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Overview
vi: Tổng quan

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Create
vi: Tạo

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: Domain
vi: Miền

en: Destination
vi: Nơi đến

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Administrator
vi: Người quản lý
