Mail admin (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ
