Mail admin (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Create
ar: أنشئ

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Domain
ar: النطاق

en: Destination
ar: الوجهة

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Administrator
ar: مدير
