Mail admin (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས
