Mail admin (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Real name
ca: Nom real

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Overview
ca: Resum

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Create
ca: Crea

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Domain
ca: Domini

en: Destination
ca: Destí

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Administrator
ca: Administrador

en: Forwards
ca: Reenviaments
