Mail admin (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Real name
eu: Izen erreala

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Create
eu: Sortu

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Domain
eu: Domeinua

en: Destination
eu: Helbidea

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Administrator
eu: Kudeatzailea
