Mail admin (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Real name
fr: Vrai nom

en: Cancel
fr: Annuler

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Password
fr: Mot de passe

en: Create
fr: Créer

en: E-mail address
fr: Adresse de courriel

en: Domain
fr: Domaine

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Administrator
fr: Administrateur

en: New password
fr: Nouveau mot de passe

en: Domain name
fr: Nom de domaine

en: Domain aliases
fr: Alias de domaine

en: Forwards
fr: Envois

en: Create domain
fr: Créer un domaine

en: Edit domain alias
fr: Editer l'alias

en: Delete domain alias
fr: Supprimer l'alias de domaine
