Mail admin (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Real name
gl: Nome real

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Overview
gl: Vista xeral

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Create
gl: Crear

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Domain
gl: Dominio

en: Destination
gl: Destino

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Administrator
gl: Administrador
