Mail admin (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Real name
he: שם אמיתי

en: Cancel
he: ביטול

en: Overview
he: סקירה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Create
he: יצירה

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Domain
he: דומיין

en: Destination
he: יעד

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Administrator
he: מנהל

en: New password
he: סיסמה חדשה

en: Edit mailbox
he: ערוך תיבת דואר

en: Delete mailbox
he: מחק תיבת דואר

en: Delete this mailbox
he: מחק את תיבת הדואר הזו
