Mail admin (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Real name
hi: वास्तविक नाम

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Overview
hi: समीक्षा

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Create
hi: बनाएँ

en: E-mail address
hi: ई-मेल पता

en: Administrator
hi: प्रशासक
