Mail admin (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Real name
hr: Pravo ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Overview
hr: Pregled

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Create
hr: Stvori

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Domain
hr: Domena

en: Destination
hr: Odredište

en: Save changes
hr: Spremi promjene
