Mail admin (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Create
hy: Ստեղծել

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր
