Mail admin (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Real name
id: Nama asli

en: Cancel
id: Batal

en: Overview
id: Sekilas

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Password
id: Sandi

en: Create
id: Buat

en: E-mail address
id: Alamat email

en: Destination
id: Tujuan

en: Save changes
id: Simpan perubahan
