Mail admin (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Overview
jv: Sekilas

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Create
jv: Gawé

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané
