Mail admin (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Real name
ka: ნამდვილი სახელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Password
ka: პაროლი

en: Create
ka: შექმნა

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Domain
ka: დომენი

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა
