Mail admin (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Real name
lt: Tikras vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Create
lt: Kurti

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Domain
lt: Domenas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Administrator
lt: Administratorius
