Mail admin (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Real name
lv: Īstais vārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Overview
lv: Pārskats

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Create
lv: Izveidot

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Domain
lv: Domēns

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Administrator
lv: Administrators
