Mail admin (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Overview
fa: مرورکلی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Password
fa: رمز

en: Create
fa: ایجاد

en: Domain
fa: دامنه

en: Administrator
fa: مدیر
