Mail admin (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Real name
ro: Nume real

en: Cancel
ro: Anulare

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Create
ro: Crează

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Domain
ro: Domeniu

en: Destination
ro: Destinație

en: Save changes
ro: Salvare schimbări
