Mail admin (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Real name
ru: Реальное имя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Overview
ru: Обзор

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Password
ru: Пароль

en: Create
ru: Создать

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Domain
ru: Домен

en: Destination
ru: Место назначения

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Administrator
ru: Администратор

en: New password
ru: Новый пароль

en: Domain name
ru: Доменное имя

en: Create domain
ru: Создать домен
