Mail admin (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Real name
sv: Fullständigt namn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Overview
sv: Översikt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Password
sv: Lösenord

en: Create
sv: Skapa

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Domain
sv: Domän

en: Destination
sv: Mål

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Administrator
sv: Administratör

en: New password
sv: Nytt lösenord
