Mail admin (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Real name
th: ชื่อจริง

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Overview
th: ภาพรวม

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Create
th: สร้าง

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Domain
th: โดเมน

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ
